img

Warning: Missing argument 5 for staticUrlHandler::generateLanguageFlagForSubPages(), called in /var/www/virtual/www.last-minute.si/trunk/www/mobile/classes/functions.class.php on line 5320 and defined in /var/www/virtual/www.last-minute.si/trunk/www/class/staticUrlHandler.class.php on line 676

Warning: Missing argument 5 for staticUrlHandler::generateLanguageFlagForSubPages(), called in /var/www/virtual/www.last-minute.si/trunk/www/mobile/classes/functions.class.php on line 5320 and defined in /var/www/virtual/www.last-minute.si/trunk/www/class/staticUrlHandler.class.php on line 676

Ekipa portala in Potovanja Pirc d.o.o.

Ursula Valentan Ursula Valentan
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije. E-mail: ursula@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555

Maša Bratkovič Maša Bratkovič
Last Minute Klub, prodaja, administrator portala, referent prodaje hrvaški portal. E-mail: masa@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555

Katja Švajger Katja Švajger
Last Minute Klub, referent prodaje E-mail: katja@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555

Klavdija Jamnik Klavdija Jamnik
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije. E-mail: klavdija@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555

Majda Pirc Majda Pirc
Zaključene skupine – izleti in potovanja po Sloveniji. E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555

Nina Šangulin Nina Šangulin
Prokuristka, referent prodaje, last minute, individualne rezervacije, novi trgi. E-mail: nina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555

Matic Lesnik Matic Lesnik
Last Minute Klub, administrator portala. E-mail: matic@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555

Miha Kres Miha Kres
Vodja razvoja IT E-mail: miha@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555

Andrej Pirc Andrej Pirc
Direktor; Eksotična potovanja, poročna potovanja, individualne rezervacije, golf potovanja in skupine, skupine z letalom in avtobusom, letalske vozovnice, last minute. E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555

Nazaj na vrh

Deli s prijatelji

Facebook
Twitter
Google
Viber
Zapri

S piškotki si na Last-minute.si
pomagamo pri zagotavljanju
najboljše možne uporabniške izkušnje.

Z uporabo portala se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke.
Z uporabo portala se strinjate s splošnimi potovalnimi pogoji in pogoji poslovanja.

Dovolim Podrobnosti